Samozřejmě tak, abyste s výsledkem byli vždy spokojeni. A pro to se snažím udělat vše, co je v mých silách. Přátelské i příjemné vystupování včetně ochoty vám být nápomocná je samozřejmostí. Pojďme se ale na způsob mé práce a domluvy ohledně zakázek podívat trochu zblízka.

Posíláte poptávku

Na e-mail nebo přes kontaktní formulář mi napíšete, co pro vás mohu udělat. Čím přesněji mi vaše myšlenky přiblížíte a specifikujete zadání, tím jedině lépe. Věřte, že každý detail (i ten sebemenší) se počítá. Někdy se ale může stát, že ve své podstatě víte, co chcete, ale inspirace nebo přesný požadavek poněkud schází. Nevadí. Společně vše probereme, vymyslím kreativní směr a dovedu ho do cíle.

Probereme detaily

Protože pořádek dělá přátele, bez trochy administrativy se to neobejde. Pokud si plácneme, následně si domluvíme vše kolem zakázky - cenu za odvedenou práci včetně termínu odevzdání. Poté vám vystavím objednávku a pustím se do práce.

Jsme v cíli!

Ve sjednaný termín a za domluvenou cenu vám pošlu náhledy vypracovaného zadání. Pokud vše bude v pořádku, vystavím vám fakturu a odešlu hotovou zakázku. Může se ale stát, že budete chtít něco doladit nebo upravit - žádný problém, upravím vše k vaší spokojenosti.

Ke spolupráci stačí málo…

Rádi byste se mnou spolupracovali a proměnili své představy ve skutečnost? Pak stačí už jen malý krok. Pošlete mi vaši poptávku a nešetřete podrobnostmi. Následně se domluvíme na všem, co je zapotřebí. Těším se na společnou spolupráci!