Jmenuji se Lucie a jsem srdcem i duším kreativní freelancerka, která ráda přichází s dobrými nápady a ještě raději je realizuje. Když tvořím, jsem jednoduše ve svém živlu a v oblasti marketingu (ač to možná zní jako klišé a ve vztahu k mému příjmení asi docela vtipně) jsem doslova jako ryba ve vodě. 

Oblasti copywritingu se věnuji už více jak deset let a k textům mě přivedla vlastně náhoda. Na počátku stála malá pochvala, která ve mě probudila chuť začít psát. Postupem let jsem posbírala bohaté zkušenosti – nejprve jako redaktorka, posléze jako copywriter několika firem. Za ty roky jsem se setkala s řadou inspirativních lidí, okusila řadu velkých výzev, získala spoustu dovedností, poznala všelijaká zákoutí rozmanitých témat. Je prostě úžasné být samoukem!

Netrvalo dlouho a psaní se rozrostlo o správu sociálních sítí, které se věnuji bezmála pět let, což je přibližně stejná doba, kdy jsem se poprvé dotkla grafiky a začala tvořit weby i e-shopy. A od online podoby jsem se plynule přesouvala také k offlinu včetně DTP přípravy. Veškerá má práce jde ruku v ruce s bohatou marketingovou podporou, komplexní zkušenosti proto mám také s propagací produkty i značky jakožto celku. Přirozeně je mi tedy také blízká tvorba PPC kampaní, správa e-shopu a firemních stránek, stejně tak návrhy reklamních předmětů a firemního oblečení. To už ale spíš jen pro vaši představu o mých zkušenostech a dovednostech.

Těším se na spolupráci!

.