Každý nový projekt je pro mě velkou výzvou bez ohledu na to, jestli se zrovna chystám pustit do tvůrčího psaní, mravenčí práce při stavbě nového e-shopu nebo popustit uzdu své kreativitě při tvorbě grafiky. Ať už potřebujete vylepšit texty, podtrhnout svůj business zajímavou grafickou nebo zákazníky zaujmout údernou reklamou, jsem tu pro vás.

Co je mou parketou?

red_circle

Copywriting

Text je nositelem příběhu, důležitých informací, ale i úžasný prodavač, který přivede zákazníky. Napíšu vám čtivé a prodejní texty. Postarám se nejen o tvorbu PR textů, blogových článků, vymyslím trefný slogan, ale vyšperkuji i popisky k vašim produktům. Copywritingu se zkrátka meze nekladou.

red_circle

E-shopy

Krásně naplněný obsah, který prodává každým slovem a potěší i hezkou grafikou, je základ každého úspěšného online obchodníka. Nevíte si rady s naplněním e-shopu? Společně to zvládneme. Připravím vám sladěný obsah navržený přesně pro vaše zákazníky.

red_circle

Reklama

Každá skvělá značka si zaslouží být dostatečně vidět. A dobrá reklama je bezpochyby správným klíčem k úspěchu. S chutí vám pomohu vytvořit a zrealizovat efektivní reklamní plán, který bude vaše podnikání prezentovat tím správným způsobem a to nejen v online prostoru, ale i ve formě offline kampaní.

red_circle

Sociální sítě

Sociální sítě hýbou světem a graficky lákavý post doplněný poutavým textem jsou nástrojem moderních prodejců. Fungující profil vaší značky je kreativní forma podnikání, která vám zvýší sledovanost i interakce. Připravím funkční plán vyhovující vaší cílové skupině, nastavím reklamy a samozřejmě... pěkná grafika a úderný text nebudou scházet.

red_circle

Grafika

Grafika je v poli e-shopu i kamenných obchodů velkým hráčem. Je to totiž způsob, jak přitáhnout pozornost zákazníka. Ať už potřebujete osvěžit firemní vizitky, nachystat poutavé bannery pro webové kampaně, vymyslet grafickou podporu pro vaši prodejnu, připravit nejrůznější letáčky, firemní časopisy, samolepky nebo máte jiné grafické přání, ráda vám s tím pomohu.

red_circle

Korektury

Chybička se občas vloudí kamkoliv a udržet bystré oko při psaní textů není jen tak. Nejste si jisti, jestli je váš text napsaný gramaticky i stylisticky správně? Žádné obavy. Mrknu se na něj a případné nedokonalosti doladím.

red_circle

Newslettery

Rozesílání newsletterů je jedním ze způsobů, jak oslovit nové odběratele a zároveň udržet ve střehu ty stávající. Atraktivní obsah newsletterů je králem, bez kterého by to moc dobře nešlo. Pokud potřebujete svůj mailing vyladit anebo vymyslet zbrusu nový kabát, jsem vám k dispozici. Navrhnu nejen zajímavou šablonu, ale také vytvořím čtivý obsah, který budou zákazníci s radostí číst.

Doposud jsem spolupracovala:

Jsem partnerem: